NOWA OFERTA-HAMBURG 1200€ - NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE DAK

Dodane przez DZIAŁ REKRUTACJI (Firma), Środa, 13 Wrzesień, 2017  16:52
  • Telefon: 570718736
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Inna
  • Pracodawca:Centrum Konik 24

Opis oferty pracy:

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy : Niemcy - Hamburg
Termin wyjazdu : od zaraz
Wynagrodzenie : 1200€

Ogólny opis :

Do opieki Pani lat 88, 165 cm, 65 kg. Podopieczna jest po udarze, porusza się przy balkoniku, ma także problemy ze słuchem. Pani jest bardzo kontaktowa i rozmowna mimo że cierpi na początkowe stadium Alzheimera. Nosi pieluchomajtki i potrzebuje niewielkiej pomocy przy toalecie.
Podopieczna wymaga pomocy w codziennych czynnościach.

Zakres obowiązków :
gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, pomoc przy toalecie, wspólne spędzanie czasu, czasem Pani prosi o poczytanie gazety.

Wymagania :
-kobieta ( 35-60 lat )
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenia w opiece
- brak nałogów
-prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY :
-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek i opiekunów

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv+zdjęcie ) na adres:

tel.: 570 718 736 - wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 437